Grupė START

Kai norisi išmokti formuoti taisyklingus bendravimo su šunimi įgūdžius ir kurti pasitikėjimu grįstą šuns-šeimininko ryšį įvairiais šuns brendimo tarpsniais; kai norisi smagios ir įkvepiančios darbinės aplinkos bendraminčių būryje; kai norisi ne tik efektyvios praktikos, bet ir gilesnio supratimo apie dresūrą – prisijunkite prie START grupės.

START grupės pamokose išgirsite atsakymus į savo ir grupės bendraminčių klausimus, sužinosite naujos informacijos ir prisiminsite, ką jau sužinojote ir išmokote (kad žinios nedingtų kasdienybės skuboje).

Praktinėje dalyje dirbama su šuns dėmesio ir koncentracijos stiprinimu, šuns noro dirbti šeimininkui kūrimu bei išlaikymu, įvairiomis paklusnumo komandomis (sėdėti, gulėti, vaikščioti greta, ateiti, kt.) bei komandų pozicijomis (posūkiai, tempas, pan.) ir išlaikymo trukme.

Pamokų metu taip pat išmoksite smagiai atrodančių, pagyvinančių Jūsų ir šuns užsiėmimus, triukų: duoti leteną, apsisukti, judėti atbulomis, nosimi paliesti delną, landžioti tarp kojų ir kitų.

Tačiau pamokose mokysitės ne tik komandų ar triukų! Grupėje dirbsite su šuns reakcijomis, žaidimais, paieškomis, šunų fitneso elementais, mokysitės atpalaiduoti šunį ir padėti jam pabūti tiesiog ramiai. Juk kasdienybė tai ne tik “sėsk, gulk” ir pan. Tai ir tiesiog buvimas vienam šalia kito: namie, mieste, miške ir kitokiose vietose.

Trumpai apie

  • Šunims nuo 6 mėn. amžiaus
  • Pamokos trukmė – apie 60 minučių
  • Pamokos vyksta salėje adresu S. Stanevičiaus g. 44, Fabijoniškėse
  • Prie START grupės galima prisijungti po PUPPY grupės arba/ir individualių pamokų
  • Šunys turi būti paskiepyti pagal amžių privalomais skiepais!

Save

Save

Save

Save

Save