Atsiliepimai

Atskiras ačiū Milda Krištupytė, už tai, kad labai skyrės tavo mokinių klusnumas, labai labai geras ir gražus darbas, ačiū už taip paruoštus šniukus. [past. veisėja apie šunų darbą Andrej Lichačiov dresūros seminare]
Živilė

Turiningas, informatyvus, įdomus, naudingas, aktyvus savaitgalis su mūsų mokyklėlės [past. Karmino Hendlingo mokykla] mokiniais. Milda, didžiulis dėkui už kantrybę, aiškų medžiagos išdėstymą ir įdomų informacijos pateikimą, puikus dresūros seminariukas gavosi, norėsim dar!
Kristina

Seminaro dalyviai:

Milda, parėjau namo su Agira ant pavadžio, be jokių tempimų, be korekcijų, visą kelią man į akis žiūrėjo, kontakte, taip nedaug pastangų užtenka ir rezultatas matosi:) dirbam toliau
Ana ir Agira

Su savo Gandžiu lankėm dresūros mokyklą, kuri davė beveik nulį poveikio paklusnumui, tada atradom Mildą, turėjom vieną pusantros valandos pamoką (nes pagrindus jau žinojom, mokėjom, turėjom aiškias situacijas, kurias reikėjo spręsti), Milda prirodė, ką ir kaip daryti ir vualia – mes jau džiaugiamės pirmaisiais dresūros vaisiais! LABAI REKOMENDUOJU visiems šią puikią trenerę :)
Justė ir Gandis

Milda Krištupytė, ačiū didelis už seminarą ir žinias! Atmosfera salėje buvo puiki ir laikas tikrai lėkte pralėkė!
Taksų augintojų draugija

Seminaro dalyviai:

Ačiū už puikiai organizuotą seminarą. Lektorė buvo super
Ramunė

Dėkoju už šauniai surengtą seminarą jūsų draugijai, man pasisekė , kad aš pasirinkau Mildos šunų dresūros mokykla, wow- ji puiki lektorė!!!
Artūras

Super! Labai patiko ir daug naudingo sau sužinojau. Ačiū!
Svetlana

Nuostabi lektorė, įdomus seminaras, puiki organizacija. Ačiū Taksų augintojų draugija
Rima

775648_1388914194682549_561546331_oa

Puiki dresuotoja, gera patarėja :) Labai kantri, viska puikiai paaiškindavo ir taisydavo tiek kartų, kiek reikėjo…ką didžiulis ačiū :) Sunkus mums gyvenimas būtų su Heliuku (auksaspalviu retriveriu), jei nebūtume lankę pamokėlių pas Mildą… Buvom visai žali, o dabar jau visai normaliai suvokiam ką ir kaip turime daryti, kad pasiekti užsibrėžtų tikslų :) Ir toliau tobulėjime :) Didelis ačiū už visas pamokėles, patarimus :)
Julija ir Helis
Pradėjome lankyti dresūros pamokas su mano labradoriuke Lua prieš du mėnesius, praėjus 10 pamokų individualių pamokėlių kursą daug ko abi išmokome, daugiau turbūt aš negu mano šaunuolė. Mildos pagalba daug ko išmokau, pradėjau geriau suprasti savo mažylę, kaip ji mąsto, o svarbiausia, ką aš prieš tai dariau ne taip.
Tęsiame mokymus ir toliau, manau, kad tai yra svarbiausias įrodymas, kad man ir mano šaunuolei patinka ir suteikia malonumą, tai ką mes darome ir ko išmokstame pamokėlių metu, bendraujant su Milda. Tariu didelį AČIŪ Mildai, be jos pagalbos nebūtume pasiekę tokių gerų rezultatų per tokį trumpą laiką.
Alla ir Lua

10628205_10201953431436273_4494197680891951043_nsmall1

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su savo augintiniu Hugo lankyti Jūsų mokyklą. Dėkojame už puikų darbą, gerą nuotaiką pamokų metu, kantrybę, atsidavimą savo darbui, už neįkainojamus patarimus!
Karolina ir Hugo

vilija

Noriu labai pasidžiaugti, kad atsiradus naujam šeimos nariui mano namuose, susipažinau su trenere Milda. Nuo pat pirmų dienų parsivežus šuniuką gavau daugybę neįkainojamų patarimų ir palaikymo. Kiekvienas dresūros užsiėmimas labai linksmas, spalvingas ir nenuobodus. Nesibaigianti trenerės kantrybė ir gera nuotaika garantuota, o esant reikalui ir bart duoda! :) Visuomet išklauso ir tik tuomet siūlo dresūros metodus, kurie geriausiai tinka šuniui ir šeimininkui. Taip pat trenerė puikiai sugeba spręsti įsisenėjusias elgesio problemas. Padėjo įveikti ne vieną baimę ir netinkamą elgesį, kuris kamavo mano priglaustą kalytę ne vienerius metus. Mildos dėka man pavyko ne tik puikiai išauklėti savo kalytes, bet ir pačiai tapti geresne šeimininke. Siunčiam minkščiausius ir šilčiausius linkėjimus!
Vilija, Viper ir Ari

graf

Draugiška ir puiki dresuotoja. Labai įdomios pamokos bei efektyvūs dresūros metodai.
Andrej ir Graf

Save