Šuniukų grupės PUPPY

Pats svarbiausias periodas šuniuko gyvenime yra pirmieji mėnesiai. Tai laikas, kada šuniukas susipažįsta su jį supančiu pasauliu, užtvirtinamos pirmos reakcijos ir elgsenos. Tai laikas, kada kryptingai ir pozityviai pradedama kurti viso tolimesniojo bendravimo, auklėjimo ir dresūros bazė. Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais šuniukams labai greitai susiformuoja naujos asociacijos su iki tol nepažintais dirgikliais ir veiksniais. Todėl labai svarbu šį laikotarpį išnaudoti kokybiškai ir efektyviai, formuojant įgūdžius, kurie šuniukui pravers ateityje, gyvenant su savo šeimininku socialioje visuomenėje.

Labai dažnai šuns probleminio elgesio šaknys slypi ankstyvoje vaikystėje: netaisyklingai suformuotas suvokimas, užfiksuoti nepageidaujami įpročiai ir pan. Ir atvirkščiai – siekiant turėti paklusnų, linksmą ir pasitikintį savimi keturkojį, įdirbis, pasiekiamas dirbant su jaunu šuniuku, yra labai svarbus.

Šuniukų grupės naudingos ne tik mokytis paklusnumo komandų. Tiesa pasakius, šuniuko vaikystėje vertėtų koncentruotis ne tik į komandas, o ypatingai į socializaciją, teigiamų reakcijų fiksavimą ir kūrimą. Kuo labiau ir kuo aiškiau šuniui parodomas pasaulis, tuo mažiau problemų galima tikėtis ateityje.

PUPPY grupių pamokose dirbsite šalia kitų bendraamžių keturkojų, supažindinsite šuniuką su standartinėmis paklusnumo komandomis, su keletu triukų, tačiau svarbiausia – mokysite šuniuką prisiminti Jus, net kai aplinkui yra kitų šunų, žmonių ar kitų dirgiklių.

Pradėkite jau dabar augintis tokį šunį, kokio norite!

Trumpai apie

  • Pamokos trukmė – apie 60 minučių
  • Pamokos vyksta salėje adresu S. Stanevičiaus g. 44, Fabijoniškėse
  • Šuniukų amžius – nuo 3 iki 6 mėn.
  • Šuniukai turi būti paskiepyti pagal amžių privalomais skiepais!