Individuali dresūra

Individualios dresūros pamokos – tai laikas, kuriame visas dresuotojos dėmesys skiriamas tik Jums ir Jūsų šuniui. Pamokos turinį gali sudaryti bendrojo paklusnumo pratimai, sportinės dresūros konsultacijos, klikerio dresūra, socializacija miesto sąlygomis, išsami teorinė konsultacija, ar kt. – viskas priklauso tik nuo Jūsų ir nuo Jūsų šuns. Individualios pamokos planas paruošiamas pagal Jūsų norus ir poreikius.

Individualios dresūros užsiėmimai labai tinkami tik parsivežus namo naują, mažą, mielą šuniuką. Jei pamokos grupėse jam dar per anksti, o jau susiduriate su tam tikrais auginimo iššūkiais, konsultacija namie yra puiki išeitis. Šiek tiek darbo su šuniuku, daug infomacijos Jums ir visi reikalingi atsakymai į klausimus.

Pamokas sudaro teorinės ir praktinės dalys: kol šuo ilsisi tarp pratimų sesijų, diskutuojama su vedliu – svarbu, kad vedlys suvoktų ne tik ką? ir kaip? daryti siekiant augintinio paklusnumo, bet ir kodėl? Praktinėje dalyje vedlio ir šuns komanda supažindinama su konkrečių pratimų taisyklingu atlikimu, parodomas vienas arba keli nepatinkančios situacijos sprendimo variantai.

Dresuojant šunį individualiose pamokose, dažniausiai greičiau pasiekiama norimų tikslų – dėka betarpiško bendravimo ir nuolatinio dėmesio, šuns elgesys koreguojamas tiksliai ir reikiamu momentu, nesuteikiant galimybės užsifiksuoti ir įsisąlyginti neigiamai elgsenai. Individuali pamoka suteikia galimybę ne tik pasikartoti praktinius pratimus ar išmokti naujų, jos metu esate laipsniškai supažindinami su dresūros teorija bei gaunate išsamius atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

 

Trumpai apie

  • Pirmosios pamokos trukmė60-90 minučių
  • Pamokos trukmė – apie 60 minučių
  • Individualių pamokų laikas ir vieta derinami individualiai